У Сумах почали виробництво ліків від коронавірусу

загрузка...

Фармацевтична компанія «Біофарма» оголосила про початок виробництва першої партії гіперімунного імуноглобуліну для лікування коронавірусу.

Для цього використовується плазма тих, хто перехворів на COVID-19, яка містить антитіла до вірусу. Вони можуть стати справжнім порятунком для тих, у кого захворювання проходить у тяжкій формі.

Організму тяжкохворої людини не потрібно буде витрачати час на вироблення власних антитіл – він отримає їх вже готовими і вони розпочнуть боротьбу з вірусом. Це значно пришвидшить одужання хворих і дозволить уникнути найгіршого варіанту розвитку хвороби та тяжких ускладнень.

Але головне – вони допомагають своїм співвітчизникам подолати страшну загрозу. Адже на сьогодні в Україні реєструється понад 15 тисяч виявлених хворих щодня, близько двох тисяч людей на день потрапляють у лікарні – здебільшого у важкому стані, більше 250 – вмирають. Гіперімунний імуноглобулін дозволить значно покращити ситуацію. Тому якщо ви перенесли COVID-19, ви можете допомогти врятуватися тим, для кого він набагато небезпечніший.

Щоб стати донором, потрібно два дні не вживати алкоголь, та на добу відмовитися від жирної та смаженої їжі, молокопродуктів, яєць, горіхів, насіння. Після цього легко поснідати з дотриманням дієти і прийти до СОЦСК за адресою: м.Суми, пров. Громадянський, 2, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Зробити це потрібно через три тижні після закінчення хвороби. Відкладати візит до СОЦСК на майбутнє не варто – адже імунітет від коронавірусу у тих, хто перехворів, не є пожиттєвим — згідно даних досліджень антитіла зберігаються в крові перехворілих лише кілька місяців. Саме протягом цього часу ви можете допомогти іншим подолати цю хворобу.

Подробиці: за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0800 600 003

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *