У Сумах поліція розшукує фейкового онука, який розвів діда на гроші

загрузка...

Аби збагатитися зловмисник, по телефону представився літній людині онуком, та попросив позичити йому грошей, які пообіцяв віддати через кілька днів.

До Сумського відділу поліції з повідомленням про злочин звернувся 54-річний житель обласного центру. Чоловік пояснив, що вчора увечері, до його 85-річного батька на мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік та представився онуком. «Онук» повідомив «діда», що йому негайно потрібно 8000 гривень, і попрохав  дати їх йому в борг. Мовляв, «нічого не розпитуй, я зараз в Білопіллі, за день-два повернуся, і гроші всі віддам. А гроші для мене слід передати через мого знайомого, якого я зараз пришлю до твого будинку».

Літній чоловік і справді не став з’ясовувати навіщо «онукові» потрібні гроші, а зібрав необхідну суму та біля воріт будинку передав таксистові, який приїхав за ними на «Ланосі» золотавого кольору.

У Сумах можуть заборонити запускати повітряні кульки

Наступного ранку до пенсіонера знову зателефонував «онук» з проханням передати через знайомого йому вже 25 000 гривень. У дідуся вдома таких грошей не було, тож він зібрався їх зняти з картки та виконати прохання афериста, що назвався онуком. На щастя, додому до старенького заїхав його син, який дізнавшись що відбувається, повідомив про злочин поліцейських.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала розшук злочинця.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян від вчинення ними необдуманих кроків при спілкуванні з незнайомими людьми. Коли у розмові з вами ваші співрозмовники торкаються теми грошей, які вам необхідно комусь передати чи переслати, знайте, ви спілкуєтеся з шахраєм. Тож радимо вам  відразу  припинити розмову та повідомити поліцію. Завжди пам’ятайте, лише ваша уважність та обачність вбереже вас від фінансових втрат.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *