У Сумах померла легенда донорського руху України

З глибоким сумом ми дізналися про смерть справжньої людини-легенди, яка дуже багато зробила для розвитку донорського руху і для донорів Сум, Почесного донора України Валентини Сипко-Покуленко.

Валентина Петрівна працювала на ПАТ «СумиХімпром» і здавала кров протягом 20 років з 1978 по 1997 рік. Як вона розповідала, для неї це була передусім подяка за порятунок її власного тоді ще маленького сина, якому допомогли донори.

Багатьом донорам і представникам влади добре відомі громадянська активність, наполегливість Валентини Петрівни, її прагнення до справедливості і гостре слово. Саме завдяки цим якостям Валентина Сипко-Покуленко активно представляла інтереси донорів і лобіювала місцеві пільги для сумчан.

Читати також: Підліток йшов з Сум до Шостки пішки, тому що не було грошей на квиток

Минулого року на День донора Валентина Петрівна отримала відзнаку «Легенда донорського руху» , а міський голова Сум Олександр Лисенко вручив їй відзнаку «За заслуги перед містом» ІІІ ступеню. І ці нагороди, як і всі інші, були дійсно заслужені.

Надзвичайно шкода, що передчасна хвороба відняла у донорської спільноти Сум цю людину-легенду, це справді велика втрата для всієї донорської столиці – міста Суми.Щиро сумуємо і висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Валентини Петрівни.

Пише Biopharma Plasma Суми

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.