У Сумах працівники трубного збираються протестувати

загрузка...
фото Суспільне Суми

До редакції звернулися сумчани — працівники заводу обважнених бурильних і ведучих труб. Ось уже кілька місяців їм на підприємстві не платять зарплату. Про ситуацію на заводі, в тому числі і про акції протесту, ми писали багато разів.

Людям обіцяли виправити ситуацію, видали частину коштів, але потім все повторилося знову.

— Ми готові на чергову акцію протесту, — розповідає Андрій, один з працівників підприємства. — Я багато років працюю на заводі, але таких проблем, як зараз, ще не було. Ми працюємо, труби йдуть на експорт, але зарплату нам затримують і в кращому випадку можуть кинути якісь копійки — і все. За 4 місяці підприємство мені заборгувало вже 50 тис. гривень. Але всі ці місяці мені потрібно за щось годувати сім’ю, платити за житло, і в тому числі за проїзд зараз 14 грн. на день — і то їх потрібно десь взяти! Люди вже втомилися вірити і працювати за просто так. Ми  хочемо тут працювати, але потрібно за щось жити. Якщо найближчим часом нам не повернуть гроші, ми готові на чергову акцію протесту, і на цей раз — до повного погашення заборгованості.

Ми звернулися на підприємство за коментарями. І представники керівництва організації не виправдовувалися, а розповіли чесно, яка ситуація. Нам пояснили, що із виплатами дійсно проблема, хоч підприємство і працює. Це пов’язано з рядом причин, що не залежать від заводу.

Читати також: В Україні з березня по грудень дорожчатимуть квитки на пасажирські залізничні перевезення

Проте, нам заявили: якщо у когось із робітників складається важка ситуація, він захворів або хворий хтось із його сім’ї і потрібні кошти, адміністрація знаходить можливість їх виплатити. Нам також сказали, що днями всім видали 25% зарплати. Але на даний момент це все, що вони можуть. Керівництво саме сподівається на вирішення проблеми підприємства найближчим часом, щоб отримати можливість розрахуватися з працівниками і зберегти колектив професіоналів.

Через місяць ми знову повернемося до цієї теми і подивимося, чи змінилася ситуація на краще …

ВШ

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *