У Сумах син ледь не вбив вітчима за те, що той образив матір (вирок суду)

загрузка...

Алкоголь і запальний характер найчастіше стає причиною необдуманих вчинків, навіть якщо спочатку вони можуть здатися виправданими. На Сумщині молодий чоловік постав перед судом за те, що намагався вбити вітчима, який накричав на його матір.

14 вересня 2018 року на території приватного домоволодіння в Сумах між жінкою і чоловіком виник конфлікт, який супроводжувався нецензурною лайкою. Молода людина (повнолітній), будучи в нетверезому стані, почув як чоловік (його вітчим) ображає його матір.

Син зайшов у літню кухню і зробив вітчиму зауваження, на що той відповів, що розбереться потім і з ним. Ображений, будучи в гніві за образу матері, син схопив ніж, який лежав на столі в кухні і став наносити їм удари вітчиму в груди і область шиї. Мати намагалася заступитися за чоловіка і схопилася рукою за ніж, але це не допомогло. В результаті у неї залишився поріз на руці.

Зупинився молода людина тоді, коли вітчим практично втратив свідомість. У цей момент, як це зазвичай буває в подібних ситуаціях, хміль і гнів вивітрилися і замінилися страхом. Усвідомивши скоєне, той спробував надати фактично вмираючому вітчиму першу допомогу.

У Сумах пройшли заходи, присвячені Дню Конституції України

Швидка приїхала вчасно. Вітчима врятували …

Під час слідства і судового засідання обвинувачений перебував під арештом. Дії молодика були кваліфіковані за ч. 1 ст.121 КК України «Умисні тяжкі тілесні ушкодження.»  Під час судового слухання потерпілий просив не карати суворо підсудного, вважаючи, що він, потерпілий, своїми діями сам спровокував сина жінки.

Зваживши за і проти Зарічний районний суд м.Суми на минулому тижні засудив обвинуваченого до 3 років позбавлення волі. Але з огляду на те, що той перебував у СІЗО, прирівняв 1 день перебування під арештом до 1 дня відбування терміну. Таким чином вже в вересні поточного року син жінки буде на свободі.

Крім цього, обвинуваченому доведеться виплатити 13 000 гривен департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації, за стаціонарне лікування вітчима в лікарні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *