У Сумах суд наклав арешт на готель Ювілейний

загрузка...

Відповідне рішення ухвалив сьогодні, 13 травня, слідчий суддя Зарічного районного суду міста Суми Олександр Капкін. 

Нагадаємо: 7 травня прокуратура оголосила підозру колишньому генеральному директорові АТ Сумське НВО, а нині генеральному директорові АТ СМНВО-Інжиніринг Володимиру Лук’яненку, директорові ТОВ «Сумське НВО» Кирилу Мошкіну, а також приватному виконавцю Юлії Жованик у зв’язку з відчуженням готелю «Ювілейний», який належав заводу, матері першого заступника гендиректора АТ «СМНВО-Інжиніринг» Андрія Грека Вікторії Грек.

Також сьогодні суд мав обрати запобіжний захід приватному виконавцю Юлії Жованик, яку підозрюють у причетності до незаконних оборудок із приміщенням готелю, що належав АТ «Сумське НВО».

Читати також: «Сумихімпром» має сплатити майже 800 тисяч гривень за забруднення Псла

За даними слідства приватний виконавець підозрюється в тому, що змінила дані про обтяження в Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відтак було незаконно знято арешт з приміщення готелю, що стало підставою для його реалізації за заниженою ціною. Однак, сьогодні засідання не відбулося у зв’язку з клопотанням адвоката про перенесення розгляду справи. Суд має розглянути клопотання про обрання запобіжного заходу Юлії Жованик завтра вранці. 

ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *