У Сумах волонтери отримали заслужені нагороди

Сьогодні ЗСУ та добровольчі формування громад не лише стримують агресора на державному кордоні, а й успішно звільняють окуповану територію України від непроханих гостей.

Але це б не стало можливим без участі тисяч волонтерів. Простих людей — від шкільного до пенсійного віку, робітників та підприємців, які збирають кошти, знаходять та передають захисникам все необхідне , починаючи від продуктів харчування, амуніції, транспорту та закінчуючи байрактарами.

Волонтер як добровільний помічник не отримує зарплату, не чекає подяки чи пільг від влади. При цьому багато хто з них ризикує життям, виїжджаючи в зону бойових дій, де на них чекають «підопічні» – захисники України.

У Сумах також чимало волонтерів. Більшість із них так і залишаться невідомими широкому загалу. Але всі вони щоденно роблять свій посильний внесок, наближаючи Перемогу, яка обов’язково буде.

Цього тижня у штабі гуманітарного фонду в м.Суми «ЗА ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ» відбулося нагородження кількох волонтерів, які з перших днів війни взяли на себе зобов’язання допомагати військовим, а також людям, які залишились без даху над головою.

Серед цих волонтерів є й ті, хто наприкінці лютого у складі добровольчого формування забезпечував безпеку сумчан, а після деокупації міста активно зайнявся волонтерською діяльністю.

Так, орденом «ЄДНІСТЬ ТА ВОЛЯ» було нагороджено учасника добровольчого формування «Спарта», а нині активного волонтера Костянтина ПОДОЛЬКА.

Сім’я волонтерів Ірина та Євген БІЛОЛЮБСЬКІ були нагороджені медалями «За службу Україні».

Таку ж нагороду «За службу Україні» отримав і волонтер Микола МАНЬКО.

Медаллю «За волонтерство та благодійність» нагороджено волонтерів:

Ярослава ЛЕБІДЯ

Андрія ТКАЧЕНКА

Вячеслава БЄЛОГО

Але слід пам’ятати, що волонтерів не було б без вас — тих, хто допомагає збирати кошти на все необхідне за запитами військових тощо. І всі ми віримо, що скоро отримаємо найголовнішу нагороду – Перемогу України над рашистською навалою!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *