У Сумах затримали інформатора, який передавав дані військовим РФ — Живицький

Перебування армії РФ у Сумській області більше схоже на «набіг дикунів зі зброєю». Це не нагадує «другу армію світу», зазначив голова ОВА Живицький.

У Сумах затримано 60-річного чоловіка, якого підозрюють у тому, що він збирав дані для передачі російським військовим. Про це повідомив голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький. Підозрюваного тримають під вартою, зазначив він.

Також голова ОВА розповів про ситуацію в Сумській області: «Продовжуємо відновлювати Сумщину після навали орків. Це більше схоже на набіг дикунів зі зброєю, ніж на «другу армію світу»… Роботи багато, все, що можна — відновимо. Ось тільки життя наших людей вже не повернемо ніколи». Живицький додав, що є можливість закуповувати будівельні матеріали для відновлення пошкоджених під час війни об’єктів. У регіоні розпочали першочергові аварійно-ремонтні роботи. «Також отримали від уряду затверджений механізм проведення обстеження будівель та споруд, пошкоджених внаслідок воєнної агресії РФ», — зазначив він.

За словами голови області, на сьогодні у регіоні працюють та дистанційно навчають дітей у 349 школах із 375. Три лікарні у Сумах отримали комплекти глобальної супутникової системи Starlink від компанії Ілона Маска SpaceX.

aspi

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *