У Суми надійде черговий гуманітарний конвой від міста-побратима Целле

В місті Целлє (Німеччина) відбувся фестиваль: «Спільний центр миру «Целле-Суми» та «Освітній фестиваль – мистецтво вчитися та жити разом», повідомили в управлінні стратегічного розвитку міста. У рамках фестивалю відбулась зустріч з представниками адміністрацій міст-побратимів. На зустрічі обговорили ще тіснішу співпрацю між двома муніципалітетами та організацію чергового конвою гуманітарної допомоги до міста Суми.

Протягом двох інтенсивних днів проговорено багато ідей та моделей подальшої допомоги, напрями кооперації у сфері освіти тощо. Відбулися лекції, форкшопи, дискусії, які організували наші німецькі партнери.

Проєкт реалізовується у співпраці з Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації освіти дорослих (DVV), Німецької асоціації освіти дорослих (DVV International), за фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Він спрямований на активізацію та розширення партнерств міст-побратимів за допомогою активної участі центрів освіти дорослих, органів місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства.

Довідка: Минулого року до проєкту обрали дві пари міст-побратимів з Німеччини та України: Лейпциг — Київ та Целле — Суми. Представниками партнерських міст і центрів освіти дорослих спільно розроблено план заходів та їх фінансування в межах проєкту. У 2022-2023 роках було заплановано перерахувати інституціям освіти дорослих кошти у розмірі 57 000 євро на кожне партнерство міст (45 600 євро — у 2022 році, 11 400 євро — у 2023 році) для реалізації проєктної діяльності в рамках узгодженої тематики.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.