«Укренерго» розпорядилося обмежити електропостачання всіх категорій споживачів у Північному регіоні

Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» змушений надати з 11:00 середи операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Сумській, Харківській та Полтавській областях.

«На жаль, графіків погодинних відключень сьогодні для підтримки стабільної роботи енергосистеми недостатньо… Дію графіків погодинних відключень в цих областях тимчасово припинено», – повідомила компанія в телеграм-каналі у середу.

«Укренерго» вкотре пояснила, що тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів потрібні для зниження навантаження на мережі, підтримки постійного балансування енергосистеми та уникнення повторних аварій після того, як електромережі було пошкоджено ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

Як повідомлялося, вранці 2 листопада «Укренерго» впровадила в дію графіки погодинних відключень у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *