В броколі, що експортувались з Польщі, виявлено залишки пестицидів

загрузка...

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 18 червня 2021 року № 2021.2799-fup 1 стосовно виявлення флуазифоп — п (0.52 mg/kg-ppm) в броколі, що експортувались з Республіки Польща (виробник, вантажовідправник: Polski Ogrod Sp. z o.o.) до України (отримувач: ТОВ «Торгівельний Дім «Асканія», м. Київ, пров. Новопечерський, 5, 01042).

Читати також: Чому депутати Сумської міськради захищають бізнес своїх сімей, а не відстоюють інтереси виборців?

Повідомляємо, що відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Нет описания фото.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за телефоном (0542)77 90 43.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *