В Сумській обласній дитячій лікарні провели високотехнологічні оперативні втручання на сітківці ока з залученням фахівців з НДСЛ «ОХМАТДИТ»

 Про це повідомили у Відділенні інтенсивної терапії новонароджених КНП СОР «ОДКЛ».

Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)

«Сьогодні у нашому Відділенні інтенсивної терапії новонароджених відбулись дві унікальних операції для наших найменших (передчасно народжених) пацієнтів: «Діодна (аргонова) транспупілярна лазеркоагуляція сітківки».

Для виконання оперативного втручання ми запросили дитячого офтальмолога «ОХМАТДИТ» Лупиря Сергія Анатолійовича з м.Київ з обладнанням для цієї операції. Через малу вагу та особливості стану здоров’я пацієнтів було прийнято рішення оперувати на базі Сумської обласної дитячої лікарні, адже час іде на дні і години.

Читати також: З початку 2022 року безробітні Сумщини мають можливість започаткувати власну справу

Ретинопатія недоношених — важкий діагноз, який може позбавити дитину зору на все життя. Тому ми намагаємось якнайшвидше її виявити і прооперувати малюка.

Для передчасно народжених діток важливо вчасно і регулярно проходити обстеження у окуліста, це завжди можна зробити у нашій лікарні швидко і безкоштовно!», — йдеться у повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.