В Україні ЗНО може стати платним

загрузка...

Додаткові предмети Зовнішнього незалежного оцінювання можуть стати платними. Міністерство освіти і науки пропонує для обговорення відповідний проект наказу.

Про це повідомляє «Я і Закон» з посиланням на прес-службу МОН.

«Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, отриманих на основі повної загальної середньої освіти », — йдеться в повідомленні.

Документом пропонується уточнити категорії учасників ЗНО, а також впровадити норми про особливості підготовки, проведення та визначення результатів тестування для випускників, які не вимагають рейтингового результату.

Очікується, що це допоможе зменшити витрати на організацію тестування осіб, які будуть проходити підсумкову державну атестацію у формі ЗНО і не вимагають визначення результату тестування за рейтинговою шкалою 100-200 балів.

Ознайомитися з проектом наказу можна за посиланням. Обговорення документа триватиме до 21 грудня.

Нагадаємо, що здати ЗНО за рахунок держбюджету можна з п’яти предметів, а в 2021 році до переліку обов’язкових предметів додадуть математику.

yaizakon

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *