«Велике будівництво» Володимира Зеленського з’єднує Сумщину та Чернігівщину трасою європейського зразка

На Сумщині тривають роботи з поточного середнього ремонту доріг в рамках програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Серед автошляхів регіонального значення, які давно потребували негайного ремонту, — магістраль Р-61 Батурин–Конотоп–Суми.

Це – важливий транспортний коридор, який з’єднує великі районні центри Сумської та Чернігівської областей.

У рамках поточного середнього ремонту цієї дороги планується відновити 7,5 км дорожнього покриття. Потрібно зазначити, що у 2020 році вже було відновлено 5 км дорожнього покриття на зазначеній автомобільній дорозі.

Наразі виконуються роботи з улаштування основи з оптимальної щебеневої суміші, обробленої цементом М-20.

Читати також:  Голова ОДА Василь Хома взяв участь у відкритті зборів підрозділів Сумської бригади територіальної оборони

Виконує роботи підрядна організація – ТОВ «Автомагістраль – Південь»

Раніше водії через поганий стан траси вибирали інші шляхи, в об’їзд.

«Нарешті з’явиться нова дорога! – ділиться враженнями один з водіїв, — Сталося це завдяки тому, що ми потрапили у програму Зеленського «Велике будівництво». Тож, сподіваємося, зовсім скоро вже й не згадаємо всі ті незручності, з якими раніше пересувалися цією дорогою. Чув, що в рамках «Великого будівництва» почали також ремонтувати трасу на Полтаву. Треба буде перевірити якість».

«Реалізація програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Сумщині – це новий рівень інфраструктури в районах. Будуються школи, лікарні, амбулаторії, а до них ведуть якісні дороги, – зазначив голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА. – Облдержадміністрація разом зі  Службою автомобільних доріг у Сумській області контролює якість та швидкість виконаних робіт на кожному етапі».

®

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *