“Він кремінь був”. У Лебедині попрощалися із загиблим військовим Богданом Богдановим

У Лебедині попрощались із загиблим захисником Богданом Богдановим. Чоловік загинув 30 травня на Донеччині від ракетного удару. 18 листопада поховали воїна на Олександрівському кладовищі міста.

Богдан Богданов у 2011 році ніс строкову службу у Криму, і підписавши контракт, залишився служити на півострові. Коли його окупували російські військові, повернувся додому, а у 2015 – підписав на три роки контракт із 79 десантно-штурмовою бригадою. Після відпочинку у 2019-му знову став на захист України у складі 72-ї механізованої бригади імені Чорних запорожців.

Виховувала воїна бабуся. За словами вчительки Богдана Ніни Сушиної, хлопець називав її мамою.

“Я була рада, що в нього так багато друзів, а сьогодні в цьому я упевнилась, і радію за це, і жалію, і плачу”, – говорить Лідія Богданова.

Збір коштів на придбання тактичних нош

Загинув старший солдат, командир бойової машини, командир відділення Богдан Богданов внаслідок ракетного удару поблизу населеного пункту Миколаївка на Донеччині у травні.

“Він кремінь був. От якщо Богдан сказав – так воно і буде. Він завжди в моїй пам’яті залишиться високим, красивим: білявий хлопець з великими сірими очима. Коли це сталося, ми всі думали, що це не правда, і ми всі молилися і думали, що це якась помилка”, – говорить Ніна Сушина.

Поховали військового на Олександрівському кладовищі у Лебедині. Йому навіки залишилось 29 років.

suspilne.media

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *