Врятував побратимів ціною власного життя: у запеклому бою під Глуховом загинув український захисник

Під Глуховом загинув Михайло Несолоний - він урятував інших цінного власного життя - фото 1

На Сумщині під Глуховом героїчно загинув український захисник Михайло Несольоний — Герой України, який 24 лютого виїхав у гарячу точку, щоб евакуювати своїх поранених побратимів. Але його санітарний автомобіль потрапив під ворожий обстріл. Про це розповіли у прес-службі Міністерства оборони України.

Повідомляється, що 33-річний Михайло був у складі Збройних Сил України з 2015 року. Чоловік працював водієм легкового броньованого багатоцільового транспортера-тягача 58-ї бригади 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

У перший день повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, 24 лютого, бійці 58-ї ОМПБР під Глуховим зазнали ворожого удару, внаслідок якого кілька наших захисників зазнали поранень. Михайло швидко виїхав у гарячу точку, щоб евакуювати своїх побратимів і попри обстріл не зупинявся і продовжував виконувати завдання.

Але його автомобіль з маркуванням Червоного Хреста було обстріляно окупантами, поранені українські військові вижили, а Михайло загинув. За свій мужній вчинок глава держави Володимир Зеленський посмертно надав йому звання «Герой України».

realist

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *