З Сумщини в примусовому порядку видворено та заборонено в’їзд 27-ми річному громадянину Азербайджану

29 вересня завершено процедуру видворення за межі території України в примусовому порядку, з забороною в’їзду терміном на 5 років, стосовно 27-ми річного громадянина Азербайджану.

Нагадаємо, факт проживання в м. Конотоп іноземця в статусі неврегульованого мігранта встановлено у червні поточного року працівниками місцевого підрозділу ДМС спільно з представниками тамтешнього відділу УСБУ.

З урахуванням численних порушень іноземцем законодавства України, як адміністративного так і кримінального характеру, відсутності документів, що могли б посвідчити особу правопорушника на державному кордоні під час виїзду, вжито заходів щодо поміщення його до Чернігівського ПТПІ (пункт тимчасового перебування іноземців ) на весь період оформлення дозвіних документів, необхідних для виїзду.

Читати також: Страйк сумських перевізників 1 жовтня скасовується до рішення виконкому

Вже безпосерньо супровід з пункту перебування іноземців, після завершення процедури документування порушника, до аеропорту «Бориспіль» та передачу неврегульваного мігранта працівникам держприкордон служби забезпечено представниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС у Сумській області спільно зі співробітниками ГУНП в області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *