За позовом прокуратури Сумській обласній державній адміністрації повернуто 98 га землі вартістю 16,2 млн грн

загрузка...

За позовом Охтирської окружної прокуратури рішенням Господарського суду Сумської області визнано недійсними договір про спільну обробку землі, відтак адміністрації буде повернуто 98 га землі вартістю 16,2 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що вищезазначена земельна ділянка розташована на території Чернеччинської сільської ради та, відповідно до державного акту, належить Сумській обласній державній адміністрації.

Читати також: На Сумщині ще одна смерть на воді

Однак у 2020 році між Квартирно-експлуатаційним відділом м. Суми та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про спільну діяльність, а саме щодо вирощування сільськогосподарської продукції на вказаних землях.

Водночас, вищезазначений договір за своєю юридичною природою не є договором про спільну діяльність, а фактично є договором оренди землі. Більш того, Квартирно-експлуатаційний відділ позбавлений права розпоряджатися землею, тому діяв поза межами своїх повноважень. Оскільки під час передачі землі були порушені інтереси держави, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом.

Суд погодився з доводами прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *