Жінкам більшості поширених професій доведеться стати на військовий облік

Міністерство оборони затвердило перелік професій, представниці яких повинні будуть стати на обов’язковий облік військовозобов’язаних.

Відповідний наказ міноборони від 11 жовтня набув чинності.

Документом затверджується перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних.

Так, до переліку ввійшла велика кількість популярних професій, зокрема медики, фармацевти, юристи, програмісти, соціальні працівники, менеджери, бухгалтери, журналісти, музиканти, працівники ресторанів та готелів, рекламники тощо.

Приведення нормативно-правових актів у відповідність із наказом головнокомандувач Збройних Сил України має забезпечити у шестимісячний термін з дня набрання документом чинності.

З повним переліком професій можна ознайомитися за цим посиланням.

Читати також: Поліцейські встановили особу водія, який скоїв смертельну ДТП у Ворожбі та покинув місце події

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні в межах форуму «Армія, побудована на довірі» відбулося обговорення механізмів запобігання та реагування на випадки насильства за ознакою статі та сексуальних домагань.

В обговоренні взяли участь жінки-військовослужбовиці, військові капелани, представники неурядових правозахисних організацій, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства оборони, Міністерства у справах ветеранів, Генерального штабу Збройних сил України, посольства Сполучених Штатів Америки, Центру інформатизації та документації Північноатлантичного альянсу.

ukrinform

Сумчани вже почали жартувати щодо цього закону. У соцмережах з’явилася маса мемів

Нет описания.

мем зі сторінки Олега Соколова у ФБ

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *