Жителів Сумщини попереджають про небезпечні пластикові ланч-бокси

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 06 жовтня 2021 року № 2021.5107 – fup1 стосовно несанкціонованого використання сировини злакових культур при виготовленні пластикових ланч-боксів, що експортувалися з Китаю (виробник Xiamen Keystar Trading Co. LTD) через Польщу (імпортер: Asgard Spὀlka z ograniczona odpowiedzialnościa, Baranowo), до України (отримувач: ТОВ «Дарума Україна», вул. Левандовська, 3 В, м. Київ, 01010).

Відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за тел. (0542)77 90 43.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.