Звернення батька до сина, якого шукає вся область: «Мій любий синку, серце моє. Я пишу тобі, сподіваючись, що ти прочитаєш»

загрузка...

Увага! Знайшли! 14-літнього підлітка з Сумщини знайшли у столиці

На Сумщині тривають пошуки неповнолітнього Артема Сулига з міста Тростянець, який вийшов з дому і не повернувся. До хлопчика в соцмережі звернувся його батько, з надією і вірою в те, що син прочитає лист і повернеться додому …

Лист

«Мій любий синку, серце моє. Я пишу тобі, сподіваючись, що ти прочитаєш.

Ти перевіряєш нашу любов до тебе? Ми з твоєю мамою ось-ось помремо без тебе.

Мій сину, ми щороку зменшуємо своє життя, щоб додати його тобі та твоїм братам. Пам’ятаєш, як я колись тримав тебе на плечах, щоб ти виглядав вищим? Ти пам’ятаєш всі гарні спільні моменти? Пам’ятаєш, коли я вчив тебе, як вперше тримати молоток?

Натомість, коли ти стукав цвяхом, ударив мене по пальцю, я відчував біль і всеодно посміхався. Пам’ятаєш, коли я супроводжував тебе під час лікувальних поїздок, і ти спав на на моїх руках у лікарні?

Відчував, як б’ється моє серце, і ти запитував у мене: «Тату, чому твоє серце так бурхливо б’ється?». Я відповів: «це ритм водоспаду любові та переживання за тебе». І ти запитуєш мене: «чому ти плачеш, тату?» Я відповідаю вам з посмішкою і кажу тобі: «це мої сльози щастя з приводу твого одужання та вирішення проблем зі здоров’ям, які тебе вразили, і ми піклувались і страждали заради того аби покласти їм край».

Ти, моє кохання,коли вийшов з дому, ти постукав нам у серця. Ми вмираємо без тебе. Я знаю, що ти розумний і хочеш їздити по всьому світу, керуючи сучасною вантажівкою, як ти завжди розмовляв зі мною. Нехай у тебе є те, що ти хочеш, але для цього потрібно ,щоб ти навчився і закінчив військову службу.

Тобі потрібно серце батька і матері, щоб піклуватися про себе ,і допомогти досягти своєї мрії. Твій дім та родина — це тепло для тебе. Мій син переможе, ми з твоєю матір’ю ніколи не переставали плакати від страху та любові до тебе. Повертайся, коханння, щоб разом досягти наших та твоїх мрій.

Не соромся, ми чекаємо на тебе».

Немає опису світлини.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *