6,7 мільйонів гривень спрямують з бюджетів Шосткинської громади та області для вивезення та утилізації небезпечного гептилу

загрузка...

 24 лютого у Сумській обласній раді пройшло засідання депутатської комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства. Було розглянуто ряд важливих для Шосткинської громади питань, — пише shostka.info

Одне з головних та наболілих – виділення коштів для вивезення з території Шосткинської громади небезпечної речовини – гептилу. Нагадаємо, навесні 2015 року у Шостці стався вилив суміші хімічних речовин І класу небезпеки, згодом отрутохімікати зібрали у спеціальну тару і вони досі зберігаються на Шосткинщині.

Читати також: У Сумах перший лікар отримав щеплення від COVID-19

На засіданні постійної депутатської комісії обласної ради виступили представники екологічних служб, зачитані звернення депутатів та керівництва Шосткинської громади. Як зазначив заступник шосткинського міського голови з економічних питань та інвестиційної діяльності Ярослав Счастливцев,  всього на території Шосткинщини біля Шостки, сіл Ображіївка, між селами Ковтунове, Чорні Лози та Богданка Шосткинської громади зберігається 1649 бочок з небезпечною речовиною загальною вагою майже 93 тонни.

Було зачитане звернення Шосткинського міського голови Миколи Ноги та народних обранців з проханням до обласної влади посприяти і співфінансувати роботи з утилізації суміші відходів небезпечних речовин.

Профільна депутатська комісія обласної ради одноголосно (усі присутні) підтримала співфінансування. Таким чином планується, що Шосткинська громада виділить 1,35 млн. грн., а обласний бюджет – 5,4 млн. грн. для вивезення та утилізації гептилу. Але рішення ще належить підтримати депутатам на сесії обласної ради, яка відбудеться у п’ятницю, 26 лютого.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *