65 об’єктів державного майна підлягають приватизації на Сумщині

Про це під час брифінгу повідомив в. о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Олександр ЄФІМЕНКО.

«Наше управління здійснює приватизацію об’єктів, вартість яких не перевищує 250 млн грн, – зазначив Олександр ЄФІМЕНКО. – Усього в 2020 році на аукціонах виставлено на приватизацію 31 об’єкт, продано 23 та до державного бюджету перераховано більше 4 млн грн».

В.о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях розповів, що на Сумщині наразі 65 об’єктів державного майна підлягають приватизації.

Читати також: У Сумах судитимуть молодика, який викрав 32 велосипеди

Усі об’єкти малої приватизації продаються виключно через аукціони ProZorro. «Станом на 1 травня відбулися аукціони та укладено договори купівлі-продажу щодо 8 об’єктів, ціна продажу яких склала 108 млн 800 грн», – повідомив Олександр Єфіменко.

Посадовець закликав бізнес брати участь в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації. Адже це сприятиме не лише залученню коштів до державного бюджету, а й створенню нових робочих місць, розвитку підприємництва в області.

Про аукціони можна дізнатися на сайті фонду  та сайті регіонального відділення.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.