Cтаном на 18 травня на Сумщині 163 випадки COVID-19

загрузка...

Про це сьогодні, 18 травня, під час апаратної наради повідомила в.о. начальника відділу охорони здоров’я Сумської міськради Олена Чумаченко.

За її словами, в Сумській області на сьогодні підтверджено 163 випадки (+1 за добу Охтирський р-н), 4 особи померли, 89 осіб одужало. З підтвердженими випадками нарахували 831 контактну особу.

Хто з депутатів Сумської облради заробив 8 млн грн, а хто ні копійки

Загалом по Україні підтверджено 18 291 випадок коронавірусу (+433 за добу).

-У місті Суми з початку тестування на ПЛР зареєстровано 42 людини з позитивним результатом дослідження, — доповіла Олена Чумаченко. — Серед них 37 дорослих і 5 дітей. Видужало 11 осіб: троє, які були на лікуванні в обласній інфекційній лікарні, одна була в перинатальному центрі, і семеро, які були на амбулаторному лікуванні. На сьогодні на лікуванні 31 особа: 8 дорослих в обласній інфекційній лікарні, 23 — на амбулаторному лікуванні на самоізоляції, з них п’ятеро дітей і 18 дорослих. Контактних з підтвердженими випадками — 171. Всі вони знаходяться під наглядом сімейних лікарів.

За минулий тиждень в місті зареєстровано 6 випадків захворювання на коронавірус: троє лікуються в обласній інфекційній лікарні, це пацієнти похилого віку, мають супутні захворювання; також одна дитина, який на амбулаторному лікуванні, інші також лікуються амбулаторно. Минулого тижня двоє людей одужали, які були на стаціонарному лікуванні. На сьогодні в місті є 9 осіб з підозрою на  інфекцію: 4 — у обласній інфекційній лікарні, 2 дитини — в міській дитячій лікарні. Контактним по ним 32 людини. Також в дитячій лікарні є одна дитина з підозрою, який не є жителем Сум, вони з Лебединського району.

dancor

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *