Два срібла та бронза — у збірної України на Чемпіонаті Європи з бодібілдінгу. Сумчанка — друга

загрузка...

Два срібла та бронза - у збірної України на Чемпіонаті Європи з бодібілдінгу. Сумчанка - друга

Дві срібні та одну бронзову нагороди одержали українки на Чемпіонаті Європи з бодібілдінгу та фітнесу, який відбувається в Іспанії. Сумчанка Тетяна Москаленко стала віце-чемпіонкою в категорії «велнес-фітнес». Про це повідомили в обласній федерації бодібілдінгу та фітнесу 18 вересня.

Чотири спортсменки збірної України змагались у трьох категоріях велнес-фітнесу та вибороли три медалі. Тетяна Москаленко (тренер Юрій Зимогляд) із Сум стала срібною призеркою Чемпіонату Європи у категорії «велнес-фітнес до 158 см».

У категорії «велнес-фітнес до 163 см» одеситка Рузалія Бойченко (тренер Олег Ляшок) виборола «срібло», а Марина Булах (тренер Олег Кулаков) з Києва стала п’ятою у даній категорії.

Харків’янка Вікторія Щербакова (тренер Вадим Василевський) виборола бронзову медаль Чемпіонату Європи у категорії «велнес фітнес +163 см».

Два срібла та бронза - у збірної України на Чемпіонаті Європи з фітнесу. Сумчанка - віце-чемпіонка

Також в Наіональній федерації бодібілдінгу повідомили, що чемпіонками Європи в категорії «бодіфітнес» стали українки Алла Мацегора (тренер Руслан Баштанник) з Запорізької області та Марина Єршова з Одеси. Абсолютною чемпіонкою Європи серед жінок-майстрів у бодіфітнесі судді визнали Аллу Мацегору.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *