Є що приховувати: на Сумщині агролісгосп не допускає інспекцію до перевірки

ДП «Глухівський агролісгосп» цинічно ігнорує доручення Прем’єр-міністра України. Про це йдеться на сторінці Держекоінспекції в Сумській області у фейсбук.

openforest.org.ua

На виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, 06.02.2020 мала б розпочатися перевірка ДП «Глухівський агролісгосп».

Втім для того, аби уникнути перевірки Державною екологічною інспекцією у Сумській області, директор агролісгоспу Руслан Клєйншмідт кілька днів поспіль не з’являвся на робочому місці. У зв’язку із вчиненням перешкод для виконання посадових обов’язків, екоінспектори викликали поліцію та склали заяву про злочин.

[su_row][su_column size=»1/2″ center=»no» class=»»][/su_column] [su_column size=»1/2″ center=»no» class=»»] Оскільки дане підприємство є комунальним, Державна екологічна інспекція у Сумській області звернулася до Сумської обласної ради, з проханням вплинути на підконтрольний лісгосп. Проте, і це не вмотивувало директора ДП «Глухівський агролісгосп» допустити екоінспекторів до перевірки.

Слід зауважити, що це вже четвертий випадок недопущення Інспекції до перевірок ДП «Глухівський агролісгосп» за останні 5 місяців. Зокрема, через саботаж керівництва підприємства, досі неможливо розглянути скаргу громадян на незаконний та понаднормовий поруб лісових насаджень працівниками цього лісгоспу. Останній же випадок красномовно свідчить про ігнорування керівником комунального[/su_column][/su_row]

підприємства доручення Прем’єр-міністра України.  Разом з тим, не залишилося жодних сумнівів, що «Глухівський агролісгосп» намагається приховати від Інспекції суттєві порушення вимог природоохоронного законодавства.

Суми непрозорі: райцентри Сумщини останні в рейтингу [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/news/sumi-neprozori-rajcentri-sumshhini-ostanni-v-rejtingu/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Наразі за даним фактом Інспекція готує матеріали за ознаками кримінального правопорушення для передачі їх до правоохоронних органів. Паралельно готується звернення до суду про зобов’язання допустити Державну екологічну інспекцію у Сумській області до позапланової перевірки ДП «Глухівський агролісгосп» у примусовому порядку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *