«Крали каву та цукерки». Місцеві жителі розповіли про військових РФ, які тікали через Недригайлів

Колони військової техніки Російської Федерації, які прямували на Київ із Слобожанського напрямку, майже всі простували повз Недригайлів. Уперед їхали швидко, а от на зворотному шляху встигли обікрасти кілька придорожніх магазинів. Що брали і як пережили місцеві цей період, цікавилися кореспонденти.

«Забігали. Вони ж голодні приїхали. Пограбували наш магазин і поїхали. А не лишалися тут, бо їм було небезпечно. Вони нас бояться», – розповідає Ірина, недригайлівчанка.

«То вже вони як назад, я чув, що таке було. Як там називається? Мародерство чи як там», – каже Володимир, недригайлівець. .

«Вони потрапили в магазин, але складність ще була в тому, що вони взагалі рухалася. Військова техніка і було, звісно, не дуже приємно. Але дякуючи Богу, воно нас минуло. Маємо надію, що вони більше не повернуться», – говорить місцева жителька Катерина.

«Жили… Хвилювалися, а жили як жили. Дуже було страшно. Після того, як вийшли танки, уже завозили нам товари», – додає Антоніна.

Власниця однієї з крамниць, у яку вдерлися російські військові, розповідає, що магазин був зачинений. Тож загарбники влізли всередину через вікно.

«Причепили якусь мотузку. Вирвали решітку. Автоматами вікно, ви ж там бачили. І залізли в магазин. Брали, що бачили. У магазині якраз перед війною в принципі товару було мало, але вони брали, що бачили. Отам під липкою стали, попили каву, ящик дорогих цукерок взяли з собою, по кишенях порозпихали. Вискочили, може, їхнє керівництво їхало, бо швидко вискочили з вікон», – говорить Тетяна.

"Крали каву та цукерки". Місцеві жителі розповіли про військових РФ, які тікали через Недригайлів

За словами господарки магазину, росіяни каву готували самі, скориставшись кавомашиною. Про те, що після кавування росіяни полишили після себе безлад, каже і місцева мешканка Віра Юріївна:

«Ми як прийшли та побачили… Тут такий бардак був кругом. І біля того магазину також, там і двері виламали – це жах! У нас кругом закрито було і ми вікна поприкривали. Нам сказали, щоб тут тихо. Бо їх тут і по триста, і по сімсот йшло. І танків, всіляка зброя тут була. І нам сказали не висовуватися, бо ми ж нічого не зробимо. Немає ж у нас нічого абсолютно».

"Крали каву та цукерки". Місцеві жителі розповіли про військових РФ, які тікали через Недригайлів

Нині ж недригайлівці говорять: зітхнули з полегшенням і вірять у перемогу Збройних сил України.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *