Мер Охтирки заявив, що за мародерство у місті буде покарання — розстріл на місці

Охтирка Сумської області перебуває під контролем українських військових.

Про це повідомив мер міста Павло Кузьменко.

За його словами, комендантська година 28 лютого розпочнеться о 17:30. Він також попросив громадян пересуватися з документами та пред’являти їх за першої вимоги українських військових.

«Військові забезпечують безпеку нашого міста, нашої країни та також вони забезпечують спокій у нашій громаді. Бо вночі під час комендантської години є дозвіл стріляти спочатку на попередження, а потім на поразку», — сказав Кузьменко у відеозверненні.

За його словами, в Охтирці розпочалися випадки мародерства. Він попередив, що мародери знищуватимуться одразу на місці злочину, за такі дії – розстріл.

«По місту почалося мародерство приватним сектором, і якщо ви бачите, що десь люди виїхали, але там з’являються якісь невідомі особи, повідомляйте, будуть телефони, виїжджатиме туди батальйон територіальної оборони. За мародерство розстріл на місці», — резюмував він.

Мер Охтирки також закликав підприємців не підвищувати ціни на продукти. Він заявив, що це також буде прирівняне до мародерства.

26 лютого російські окупанти потрапили до військової частини в Охтирці Сумської області. У місті були обстріли, близько 70 людей зазнали поранень.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *