Минулої доби до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні потрапило кілька дітей

загрузка...

Чи не щодня до поліції Сумщини надходять повідомлення з медичних установ, куди доставляються для надання допомоги травмовані в результаті нещасних випадків діти. Тому поліцейські радять батькам приділяти належну увагу безпеці своїх дітей у побуті.

Лише минулої доби до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні потрапило кілька дітей. Один з них, 10-річний мешканець Краснопільщини, під час спуску з гірки на велосипеді, впав і сильно травмувався.

Іншому, 12-річному сумчанину, під час гри на вулиці приятель влучив в око сосновою шишкою. І, як результат, серйозна травма ока.

З Шостки до офтальмологічного відділення СОДКЛ було доставлено семирічного хлопчика, якому в око влучив камінцем його ж товариш.

А ще, дуже часто маленькі діти доставляються до лікарень з опіками гарячими рідинами, з отруєннями різного роду таблетками чи побутовими миючими засобами для посуду, для прання, тощо.

Читати також: Частину сумчан залишили без інфраструктури: депутати віддали землю «Федорченко»

І добре, якщо дорослі вчасно помітять біду, та встигнуть надати допомогу. Інакше отруєння та опіків внутрішніх органів не уникнути.

Крім того діти травмуються вдома граючись з сірниками, запальничками, балончиками з легкозаймистими та токсичними препаратами від шкідників, гострими предметами, петардами і виробами з сірників, що здатні вибухати.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *