Мітингувальники перекрили центральну дорогу в Охтирці

загрузка...

Понад 150 жителів Охтирки зібралися під будівлею Охтирської міської ради. 

Голова профспілки-підприємців Охтирського району Наталія Біленко закликала колег до активних дій з вимогами до влади припинити тиск на малий бізнес.

Пікетувальники вирішили провести годинну акцію з 10:00 до 11:00. Уранці під мерією зібралося близько 150 чол.

img 2323

Люди тримають плакати із написами SaveФОП і вимагають у влади скасувати обмеження для підприємців, які почали діяти черех карантин.

Серед вимог протестувальників також проти введення в дію закону, яким запроваджуються драконівські штрафи та касові апарати в смартфоні.

img 2336

img 2337

Зокрема, підприємці Охтирки не підтримують прийнятого напередодні рішення Уряду про введення карантину вихідного дня.

Після години протесту усі перемістилися до мерії та стали викликати міського голову, Ігоря Алєксєєва, який ще кілька діб керуватиме Охтиркою.

Мешканцям Сумщини планують компенсувати витрати на лікування від COVID-19

Мер вийшов і під оплески присутніх повідомив, що ніяких обмежень підприємцям впроваджувати не збирається. Однак, невдовзі прийде новий мер – лікар Павло Кузьменко, яку він займе позицію стосовно карантину, невідомо.

img 2289

Пікетувальники вважають, якщо не буде прийнято ніяких заходів з боку влади, то такі обмеження знищать малий та середній бізнес, який і так з початку року потерпає великі збитки через пандемію.

Мітингувальники перекрили центральну дорогу в Охтирці та вимагають послаблення карантинних обмежень та тиску на бізнес.

Якщо міська влада Охтирки не піде їм на поступки, обіцяють поїхати в Київ під стіни Уряду, аби підтримати протести #SaveФОП та найближчими днями перекрити трасу Суми-Харків у такий же самий, як сьогодні, спосіб.

Фото та відео АНДРІЙ МІХЄЄВ spec-kor

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *