На Сумщині безпритульна собака покусала дитину, дівчинка в лікарні

загрузка...

Про прикрий випадок розповіла у Фейсбуці мама дівчинки.

Подія сталася днями поблизу автовокзалу в м.Білопілля. Зграя бездомних собак зненацька проявила агресію, а потім одна із тварин раптово накинулась на дитину.
У результаті інциденту налякана дівчинка отримала невелику, але глибоку рану. Зараз дитина у безпеці –  перебуває у лікарні, де отримує кваліфіковану допомогу медиків.

«…Невелика рудого окрасу. Укус не спровокований. Рана невелика, але глибока. Собак було три, на щастя вкусила лише одна, мені страшно подумати що могло статися з дитиною, коли б на неі накинулися всі тварини… Дитина дуже налякана і знаходиться у лікарні, отримує лікування. Всі служби повідомлені, також нещодавно я написала заяву в міській раді з проханням прийняти міри до подібних тварин», – розповіла мама дівчинки Тетяна Петрик.

загрузка…


Як виявилося, мешканці Білопілля давно страждають від численної кількості бездомних собак. У коментарях під постом люди розповіли про аналогічні напади безпритульних тварин на містян.

На Сумщині поліція затримала групу наркозбувачів

Нагадаємо, що нещодавно у Конотопі на очах у мера міста безпритульні собаки напали на жінку з дитиною. На щастя, тоді обійшлося без жертв.

Пише azimuth.sumy

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *