На Сумщині чоловік накинувся на поліцейського з кулаками

Подія мала місце у м.Глухів. Під час виконання своїх службових обов`язків глухівські поліцейські прибули за викликом по факту неадекватної поведінки чоловіка, який кричав, висловлювався нецензурною лайкою, розкидував меблі в кімнаті.

На вимогу про припинення такої поведінки чоловік не відреагував. Він наблизився до поліцейського і тричі вдарив його кулаком правої руки по обличчю, чим спричинив йому ушкодження у вигляді садна нижньої губи, яке відноситься до легких тілесних ушкоджень.

Правопорушника було доставлено до відділу поліції. Та на цьому він не зупинився, переключивши увагу на інспектора СРПП №1 старшого лейтенанта поліції. П’яний чоловік не добирав слів, погрожував насильством полісмену та його близьким родичам.

Такі його дії кваліфікували за ч. 2 ст. 345 КК України як умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв`язку з виконанням цим працівником службових обов`язків.

Читати також: У Сумах патрульні склали протокол на «дрифтера» (відео)

Зважаючи на позитивну характеристику фігуранта справи за місцем проживання, наявність інвалідності ІІІ групи та наявність на утриманні неповнолітньої дитини, а також відсутність тяжких наслідків між обвинуваченим та потерпілим укладено угоду про примирення.

Суд ухвалив звільнити бунтаря від покарання у вигляді шести місяців арешту та одного року обмеження волі, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього судом обов`язки.

Глухів.інфо

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *