На Сумщині дещо послабили карантин, але є виключення

загрузка...

Це та ряд інших кроків щодо послаблення карантинних заходів було прийнято під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія БАННІКОВА

Відсьогодні можна здійснювати пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міжнародному сполученні.

Під час засідання членами комісії було прийнято рішення з 17 червня дозволити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу та за умови суворого дотримання протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 23.

На Сумщині працівники поліції вилучили у військовослужбовця боєприпаси та марихуану (ФОТО)

Також послаблення стосуються і діяльності закладів харчування. Зокрема, дозволено приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів (відстань не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом). Особи, які досягли 60-річного віку, вже не мають дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції.

На Сумщині чоловіка засуджено до довічного позбавлення волі за вбивство двох осіб та замах на вбивство третього

Проте зазначені послаблення до 24 червня не можуть бути застосовані на територіях м. Охтирка та Тростянецького району, де зареєстровані показники інцидентності вище нормативних (16,9 та 20,5 на 100 тис. населення відповідно).

У випадку ускладнення епідемічної ситуацiї на території окремих населених пунктів голови райдержадміністрацій та керівники органів місцевого самоврядування мають невідкладно iнiцiювати проведення позачергових засiдань місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На центральному кладовищі Сум виклали стежку старими надгробками (відео)

Голови Білопільської райдержадміністрації та Річківської ОТГ під час позачергових засідань комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій мають розглянути питання можливості зняття карантину у с. Горобівка Білопільського району у зв’язку з нормалізацією епідемічної ситуації. Про результати розгляду поінформувати Головного державного санітарного лікаря Сумської області Володимира ЗБАРАЖСЬКОГО з метою введення чергового етапу послаблення протиепідемічних заходів на території Білопільського району.

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *