На Сумщині екоінспектори спіймали ще трьох ялинкових браконьєрів

Екоінспекторами виявлено трьох ялинкових браконьєрів

Під час проведення заходів контролю на територіях лісового фонду Сумщини в рамках щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка», працівниками Державної екологічної інспекції у Сумській області виявлено 3 факти самовільного порубу хвойних насаджень.

Одного порушника, який вирішив вкрасти з лісу новорічне деревце, було виявлено в районі с. Кузьки, що на Конотопщині, другий зрубав ялинку поблизу с. Загірки Кролевецького району, а ще один — неподалік с. Паліївка Ямпільського району. На кожного з трьох громадян працівниками Інспекції було складено протоколи та накладено штрафи, передбачені ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення у розмірі 510 грн. Крім того, інспектори обрахували шкоду, заподіяну внаслідок самовільного порубу хвойних насаджень, загальна сума якої склала 1495,38 грн. Порушники повністю визнали свою провину, двоє з них в добровільному порядку вже сплатили по 1008 грн.

На Сумщині ліквідували незаконну схему закупівлі пух-пера на 50 млн грн [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/na-sumshhini-likviduvali-nezakonnu-shemu-zakupivli-puh-pera-na-50-mln-grn/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Державна екологічна інспекція у Сумській області продовжує здійснювати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації новорічних ялинок та ще раз закликає не знищувати хвойні насадження.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *