На Сумщині ювенальні поліцейські розшукали підлітків, які втекли з родин

загрузка...

В обох випадках правоохоронцям знадобилась менше години аби розшукати та повернути додому неповнолітніх втікачів.

На початку тижня ввечері до поліції Шостки звернулась мати 13-річного хлопця. Жінка розповіла, що повернувшись додому вона не знайшла свого сина, а на її дзвінки на «мобільний» він не відповідає.

Правоохоронці одразу розпочали пошуки неповнолітнього: встановили його коло друзів, місця, де він найчастіше проводив час. Крім того, були задіяні технології з пошуку через мобільний телефон.

Читати також: Відмова попереднього перевізника та мітинг. Що буде з маршрутом Суми-Піщане

Знайшли підлітка ювенальні поліцейські на одній з вулиць міста, де він гуляв зі своїм товаришем. Хлопчина пояснив свій вчинок тим, що мати не дозволяла йому проводити час на вулиці ввечері, а тому і не брав від неї слухавку телефону, бо знав – почне сваритися.

Інший випадок стався вчора ввечері. За допомогою до правоохоронців звернулась мати 12-річної дівчини. За словами жінки, її донька не повернулась додому після школи.

На розшук неповнолітньої, яка не вперше втікає з дому, був орієнтований особовий склад Шосткинського районного управління поліції. ЇЇ прикмети були розіслані у всі відділи та відділення поліції області.

Крім того, в пошуках дівчини ювенальні поліцейські перевірили вокзали, медичні заклади, торговельні точки міста. В одній із крамниць її й знайшли.

Читати також: На Сумщині поліція викрила трьох грабіжників

За словами біглянки, батьки її постійно сварять за провини, а тому і бажання йти додому у неї не має.

Нет описания фото.

З обома родинами правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо наслідків таких вчинків дітей. І якщо перша сім’я попаде під пильний нагляд ювенальних поліцейських з метою профілактики, то в другому випадку — вирішується питання про поміщення дівчинки до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований у Шостці.

Поліцейські знову звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням приділяти більше уваги своїм нащадкам — налагоджуйте з ними дружні, довірливі стосунки. Цікавтесь їх захопленнями, друзями та тим як вони проводять свій вільний час поза родиною.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *