На Сумщині коронавірус виявили у 9-річної дівчинки

загрузка...

Щойно мер міста Шостка Микола Нога на своїй сторінці в фейсбуці повідомив про те, що коронавірус виявили у 9-річної мешканки райцентру.

«Сумським обласним лабораторним центром підтверджений діагноз «Коронавірус» у 9 річної жительки Шостки. Дівчинка проживає в родині, в якій дане захворювання було діагностовано раніше у одного з дорослих. Підтверджено також аналогічний діагноз у 35 річного чоловіка, який проживає в Шостці. Звертаю увагу всіх, хто перебуває на самоізоляції, на необхідність суворого дотримання вимог карантину. З 6.04.2020 року постановою Кабінету Міністрів України посилені карантинні заходи на території всієї країни. Неухильне їх виконання — наш обов‘язок та запорука здоров’я шосткинців» -написав Микола Нога.

На Сумщині не підтвердився факт булінга в історії з жорстоким побиттям школяра

При цьому, буквально годину тому МОЗ повідомив, що станом на 9:00, сьогодні 7 квітня, кількість хворих на Сумщині становить 51 — особа. А це точно такий же показник як і 6 квітня. ЗМІ вже встигли повідомити позитивну новину, але мабуть рано зраділи.

За добу на Сумщині не збільшилася кількість хворих на COVID-19 (7.04.2020)

Сумським обласним лабораторним центром підтверджений діагноз "Коронавірус" у 9 річної жительки Шостки. Дівчинка проживає…

Опубліковано Миколою Ногою Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *