На Сумщині лісівники затримали “класичних” браконьєрів

Не встиг відкритися сезон полювання на пернату дичину на території мисливських угідь лебединського лісгоспу, як любителі легкої наживи попалися “на гарячому”.

Так, в ніч із 5 на 6 серпня лісовою охороню ДП “Лебединський лісгосп”🌳🌲 на території мисливських угідь Межиріцького лісництва було затримано браконьєрів, які здійснювали полювання в заборонений період із забороненим знаряддям полювання, а саме карабіном з глушителем та приладом нічного бачення.

На щастя, завдяки оперативній роботі лісової варти лісгоспу💪, любителі легкої наживи не встигли нанести шкоду мисливському господарству внаслідок порушення законодавства.На порушників Закону були складені необхідні процесуальні документи.

Читати також:У Сумах патрульні зупинили нетверезу жінку-водія (відео)

Державне підприємство “Лебединське лісове господарство” закликає мисливців полювати правильно, а також попереджає, що за порушення ЗУ “Про мисливське господарство та полювання”, браконьєри будуть притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Возможно, это изображение (1 человек)

Крім того, для любителів порушувати мисливське законодавство лебединський лісгосп нагадує, що при умові незаконного добування або знищення диких тварин, порушник відшкодовує збитки: лось – 80000грн, олень європейський – 60000грн, кабан – 40000грн, козуля – 32000грн, борсук – 8000грн, заєць-русак – 8000грн.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.