На Сумщині обласний бюджет недовиконають на 107 мільйонів гривень

загрузка...

Обласний бюджет у 2020-му році не буде виконаний на 107 млн грн. Про це на пресконференції розповів голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома.

“Це в основному по податку на доходи фізичних осіб, недовиконання з податку на прибуток, рентних платежів”, — зазначив він.

Також сказав, як розраховуватимуть бюджет на 2021 рік: “Буде формуватися з урахуванням недоотриманого по загальному і спеціальному фонду”.

Хома зупинився на медичній галузі: “Медицина отримує кошти в основному від НСЗУ, але будуть субвенції. Вони направлятимуться на удосконалення матеріальної бази, збільшення ліжкомісць”.

Також, за його словами, залишаться субвенції для онкохворих пацієнтів, людей з цукровим діабетом.

“Показники обговорюються, і коли буде держбюджет, ми отримаємо остаточні цифри. Думаю, на 18 грудня плануємо вийти на затвердження облбюджету і програми соціально-економічного розвитку”, — сказав Хома.

Читати також:У Сумах припинено діяльність групи наркоторговців

На питання Суспільного про гроші, які передбачаються у бюджеті 2021 року для обласних закладів охорони здоров’я, у пресслужбі ОДА відповіли: «До того, як бюджет не прийнято, називати точні цифри вважаємо неправильним”.

Також додали, що для обласних закладів охорони здоров‘я з обласного бюджету передбачені видатки на комунальні послуги, решта — за кошти від НСЗУ. Щодо закладів, які не уклали договори з НСЗУ, буде 80% субвенції з державного бюджету від потреби. Її цифру не озвучили.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *