На Сумщині патрульні виявили нетверезу жінку за кермом легковика (відео)

Забезпечуючи безпеку дорожнього руху на дорожній станції патрульної поліції в селі Климентове, на автодорозі Н 12 “Суми-Полтава”, за порушення правил дорожнього руху, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Chery Amulet.

Перевіряючи документи, інспектори з’ясували, що 27-річна жінка не мала відповідних документів для керування транспортним засобом. Натомість від неї було чутно різкий запах алкоголю.

У ГУНП Сумської області нове призначення

Жінка погодилася пройти огляд на стан сп’яніння в присутності свідків. Результат дійсно виявився позитивним — 2, 57 проміле, що майже в 13 разів перевищує допустиму норму. Однак сама громадянка впевнено заперечувала факт вживання алкоголю.

загрузка…

Інспектори склали на жінку адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП. Від керування її відсторонили.

На автодорозі національного значення патрульні виявили нетверезу жінку за кермом легковика

На автодорозі національного значення патрульні виявили нетверезу жінку за кермом легковика🔻 https://youtu.be/lqNfkhhj5gQ 🔻Забезпечуючи безпеку дорожнього руху на дорожній станції патрульної поліції в селі Климентове, на автодорозі Н 12 “Суми-Полтава”, за порушення правил дорожнього руху, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Chery Amulet.Перевіряючи документи, інспектори з’ясували, що 27-річна жінка не мала відповідних документів для керування транспортним засобом. Натомість від неї було чутно різкий запах алкоголю. Жінка погодилася пройти огляд на стан сп’яніння в присутності свідків. Результат дійсно виявився позитивним — 2, 57 проміле, що майже в 13 разів перевищує допустиму норму. Однак сама громадянка впевнено заперечувала факт вживання алкоголю.Інспектори склали на жінку адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП. Від керування її відсторонили.Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/patrolpolicesumy#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Четвер, 27 серпня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.