На Сумщині поліція перевірить факт незадовільної реконструкції школи у Краснопіллі

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький за результатами відвідування Краснопільської ЗОШ в рамках робочої поїздки з начальником ГУ Нацполіції в Сумській області Сергієм Чижем у Сумський район.

«Ми спільно із керівництвом Нацполіції були у Краснопільській загальноосвітній школі, реконструкція якої проводиться з 2018 року, – повідомив Дмитро Живицький. – На жаль, є питання до попереднього підрядника, який виконував зовнішні роботи з реконструкції школи. Адже ми побачили затікання у кількох місцях даху, тріщини фасаду будівлі».

За словами голови облдержадміністрації, обласним Департаментом капітального будівництва неодноразово виставлялись претензії цьому підряднику щодо виконання ним гарантійних зобов’язань і ліквідації проблем, які зараз є по цій будівлі.

«На ці звернення реакції не було, тому під час сьогодні на інспектування я запросив керівника Нацполіції Сумської області, який дав доручення своєму територіальному підрозділу провести повністю обстеження приміщення школи, опитати свідків, зафіксувати проблеми, з якими звертався голова громади та директор школи тощо. Недоопрацювання з вини підрядника мають бути виправлені і школа, реконструкція якої здійснюється в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» має бути однією із кращих в області».

Довідково.

Загальна кошторисна вартість об’єкта «Реконструкція Краснопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів (інженерні мережі та оздоблення приміщень)» становить 42,3 млн грн. Договір укладено  на суму 27,2 млн грн.

Проектно-кошторисна документація виготовлена в 2018 році. Проектною документацію передбачено заміну інженерних мереж, оздоблення внутрішніх приміщень, закупівля шкільного обладнання, забезпечення доступу для маломобільних груп населення.

Основна частина робіт, передбачених проектом, виконана. Залишилось виконати частину електромонтажних робіт, робіт з опорядження підвалу та прокладення комунікацій,  поставку обладнання.Завершення будівництва планується на 4-й квартал 2021 року.

Сумська ОДА

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *