На Сумщині поліція вилучає зброю та боєприпаси

загрузка...

Гвинтівку Мосіна та більше трьох десятків набоїв різного калібру вилучили працівники поліції у жителів області.

В першому випадку подія сталася у місті Кролевець. Співробітники сектору кримінального пошуку місцевого відділення поліції отримали інформацію, що один з жителів райцентру може незаконно зберігати зброю.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та провели невідкладний обшук. І знайшли гвинтівку Мосіна з оптичним прицілом.

Сам чоловік стверджує, що зброю знайшов під час пошуку брухту.
«Наразі в рамках відкритого кримінального провадження вилучена гвинтівка направлена на експертне дослідження, — коментує Андрій Костюченко, керівник слідства Кролевецького відділення поліції. – Ми закликаємо громадян в разі виявлення подібних речей одразу сповіщати про це до поліції. В іншому випадку, якщо людина забере «знахідку» собі, такі дії будуть кваліфіковані у відповідності зі ст. 263 КК України як незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами, і можуть вартувати громадянам покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років».

Другий випадок стався у Недригайлові. До правоохоронців звернувся місцевий 27-річний чоловік. Він розповів, що під час розбирання старого будинку знайшов більше двох десятків різних патронів. Спеціалісти встановили, що чоловік приніс і видав 28 набоїв калібру 5,45 мм та 5 набоїв калібру 7,62 мм.

У Глухові знайшли шкільний рюкзак з моторошним «сюрпризом»

В поліції розпочали попередні перевірки і встановлюють джерело походження боєприпасів. У цьому випадку заявник, що добровільно видав набої, буде звільнений від кримінальної відповідальності, як те передбачено з ч.3 ст. 263 КК України.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *