На Сумщині пом’якшили карантин для підприємців

загрузка...

Сьогодні, 22 квітня, відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На ньому розглядалося питання карантинних обмежень в умовах «червоної зони».

Комісія прийняла рішення про те, що дозволяється прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торгових площах, які не менше 60% їх призначена для торгівлі продуктами харчування, паливом, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутової хімії, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветпрепаратами, кормами, насінням та насіннєвим матеріалом, засобами захисту рослин без обмеження доступу відвідувачів до інших товарами, представлених в асортименті.

Суб’єктам господарювання, які проводять торговельну діяльність із здійсненням видачі товарів непродовольчої групи, дозволили адресну доставку замовлень, відправку онлайн-замовлень і за попереднім замовленням на винос без доступу до торговельної зони. 

Читати також:Виживають. Сумські підприємці організували продаж непродовольчих товарів

При цьому повинен бути захисний екран між продавцем і споживачем, забезпечення соціальної дистанції, а також забезпечення спеціальних точок видачі товарів через вікна, тераси і т.д.

Також прийняли рішення дозволити роботу річним майданчикам кафе і ресторанів, але тільки після дозволу державної комісії.

УВАГА! Тепер подібні рішення повинні прийняти в містах та ОТГ області. У Сумах також має бути рішення виконкому.

Джерело Данкор

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *