На Сумщині проводять рейди по виявленню браконьєрства на воді

загрузка...

Працівники КЗ СОР «РЛП «Сеймський» провели спільний рейд з Сумським рибоохоронним патрулем та ГО «Чистий Сейм» на території «РЛП «Сеймський» .В ході рейду проведені профілактичні бесіди з рибалками .

Під час патрулювання були виявлені незаконні знаряддя лову ятеря 7 штук та 1 одна сітка , нащо складені акти про вилучення знарядь незаконного добування природних ресурсів. Уся риба була випущена в своє природне середовище.

Возможно, это изображение (водоем)

Нагадуємо ,що з 01 квітня по 30 червня 2021 року включно забороняються всі види лову раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки .

За незначне порушення Правил рибальства, відповідно до Кодексу України про адміністративне порушення (ч. 3 ст. 85) передбачено попередження або накладення штрафу від 34 до 170 грн. За грубе порушення Правил рибальства (ч. 4 ст. 85 — рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову, перевищення добової встановленої норми вилову) передбачений штраф 340-680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Нет описания фото.

Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення (ст. 249 Кримінального Кодексу України) передбачено кримінальну відповідальність — штраф 3400 — 6800 грн або позбавлення волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Читати також: У Сумах через перебої у електропостачанні призупинилися чотири водозабори

Крім штрафу за незаконний вилов правопорушнику нараховується сума компенсації за кожну виловлену рибу, незалежно від її розміру і ваги. Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1209 від 21.11.2011 встановлено розмір компенсації (в грн): судак – 510, сом — 425, щука — 340,

короп — 306, білий амур, товстолоб — 255, лящ — 170, лин — 119, плотва, синець — 85, краснопірка — 68, підуст — 34, карась, окунь і верховодка — 17.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *