На Сумщині псевдо-соціальні працівники продовжують грабувати пенсіонерів

Злодійка представилась соцпрацівницею, що приїхала з обласного центру, аби надати бабусі допомогу. Проте, коли вона пішла, літня жінка виявила зникнення  всіх своїх заощаджень.

Із відповідним повідомленням до чергової частини Конотопського відділу поліції звернулася 77-річна жителька районного центру. Вона розповіла правоохоронцям про те, що зранку до неї прийшла невідома жінка, що назвалася працівницею соціальної служби. Десь з півгодини  вони розмовляли, сидячи в кухні. Наостанок відвідувачка дала бабусі 500 гривень – це, начебто, соціальна допомога, та попрощалась.

Надвечір про цю ситуацію старенька розповіла своїй доньці, яка прийшла провідати матір. Вона одразу запідозрила недобре. І негайно перевірила місце, де ненька зберігає заощадження, і виявила, що всі вони, – а це близько 20 тисяч гривень та 500 доларів США, – зникли.

«Слідчими за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка) та проводяться всі необхідні першочергові розшукових та слідчі заходи для встановлення особи, яка скоїла це правопорушення та її місцезнаходження», – говорить Сергій Породько, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції.

Поліція також просить про допомогу у встановленні особи зловмисниці. Відомо, що це жінка слов’янської зовнішності, худорлявої статури, близько 150-160 см. зростом. На вигляд їй близько 35-40 років. Була одягнена в довге темно-синє пальто, на голові мала перуку каштанового кольору.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією, яка допоможе у розкритті даного кримінального правопорушення, просимо повідомити про це до Конотопського відділу поліції за адресою: м. Конотоп, пр.. Миру, 14 або за телефонами: (068)070-21-74 та (095)348-86-06 чи на лінію 102.

Сумчанин провів експеримент і додав роботи департаменту кіберполіції [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/sumchanin-proviv-eksperiment-i-dodav-roboti-departamentu-kiberpolicii/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Разом з тим правоохоронці звертаються до громадян із застереженням не бути занадто довірливими, у  кожного несподіваного візитера, який називається працівником комунальних чи державних служб як то соціальна служба, водоканал, газова служба, ЖЕК тощо,  обов’язково запитуйте документ, що посвідчує його особу!

Перш, ніж впускати їх до свого житла, уважно прочитайте посвідчення, запишіть вказані у ньому дані, і перевірте у відповідній організацій, чи й справді у них працюють така особа. І лише після підтвердження повноважень візитера варто вирішувати, впускати його в домівку, чи ні.

Пам’ятайте, що саме від Вашої пильності та обачності залежить Ваша особиста безпека та збереження Вашого майна.

Відділ комунікації ГУНП в Сумській області

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *