На Сумщині ремонтують головну автомагістраль, яка єднає обласний центр зі столицею

загрузка...

У межах програми Президента «Велике Будівництва» в області відновлено ремонт дороги Н-07 – головного напрямку з Сум до Києва

В Сумської області активними темпами відновлюються ремонті роботи на автомобільних шляхах, які було призупинено у зимовий період. Голова Сумської ОДА Василь Хома проінспектував хід ремонту на двох ділянках головної магістралі області Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.

Саме зараз ремонтні роботи ведуться на території Роменського району. «У цьому році Службою автомобільних доріг у Сумській області заплановано відремонтувати більше 200 кілометрів державних доріг, — наголосив Василь Хома. – А державним підприємством «Дороги Сумщини» ще більше 60 кілометрів місцевих доріг. Крім того, заплановано провести ремонти 170 тисяч квадратних метрів комунальних доріг у невеличких містах та селах області. Дуже важливо зосередитися на ремонті тих доріг, якими рухаються шкільні автобуси та автомобілі екстреної допомоги».

Протяжність дороги «Київ – Суми – Юнаківка» складає 154 км. Протягом двох останніх років на трасі був виконаний капітальний ремонт деяких ділянок, а на ділянці біля села Правдюки замінили мостовий перехід на водопропускну трубу.

Читати також:У Сумах опрацьовують питання будівництва льодової арени

Варто зазначити, що ремонт на цій ділянці сприяє більше комфортному шляху до одного із найбільших туристичних магнітів Сумщини – історичної пам’ятки «Пустовійтівка» . Це село відоме ще з 1252 року. Село стоїть серед скіфських курганів. Саме тут народився останній кошової отаман Запорізької Січі Петро Калнишевський. У Роменському краєзнавчому музеї зберігається напрестольне Євангеліє в коштовній оправі, подароване Калнишевським місцевої Троїцької церкві. Також в селі створено меморіал та музеї великого земляка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *