На Сумщині рятувальники вивільнили корову, яка провалилась в металеву бочку

загрузка...

14 червня о 08:36 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників для вилучення великої рогатої худоби з металевої бочки. Пригода трапилася по вул. Вишнева в с. Шевченкове, що на території Березівської ОТГ Шосткинського району. На місце події негайно виїхало відділення чергового караулу 19-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Читати також: Шевченко після програшу Нідерландам: Україна знайшла сили переломити хід гри, перейти в атаку

Як стало відомо металева бочка була закопана в землю, а її отвір прикривали дошками. Дерев’яний щит не витримав ваги худоби і вона провалилася в бочка. Ускладнювало ситуацію те, що під час падіння кінцівки тварини затиснуло драбиною, яка знаходилась всередині.

Рятувальники спільно з місцевим населення розкопали бочку та за допомогою спеціального інструменту частково її розрізали. Використовуючи кран маніпулятор місцевого підприємства та пожежні рукави корову вдалось обережно вивільнити з металевої пастки.

Власники худоби щиро подякувала рятувальникам за вчасно надану допомогу.

Загалом на місці події працювали 4 чоловіки особового складу та одна одиниця техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *