На Сумщині студент отримав судове попередження за булінг над викладачем

загрузка...

Глухівський міський суд нещодавно розглянув справу про адміністративне правопорушення, а саме булінг (цькування) учасника освітнього процесу.

Згідно з оприлюдненими матеріалами, студент Глухівського агротехнічного коледжу з вересня по грудень 2020 року чинив психологічний тиск, що виражається в погрозах і використанні нецензурної лайки на адресу викладача. Така поведінка студента призвела до погіршення здоров’я педагога – з’явилося відчуття тривоги, занепокоєння і постійне перебування в стресовому стані.

Читати також: У Сумах на вулиці Героїв Крут сталася ДТП 

У суді неповнолітній визнав факт скоєних ним дій, розкаявся в скоєному і запевнив учасників процесу, що подібне не повториться.

Вивчивши матеріали справи, в яких зафіксовані обставини правопорушення, керуючись відповідними статтями закону і з огляду на те, що на момент скоєння цькування фігурант не досяг повноліття, а також його щире каяття у вчиненому, суд вирішив застосувати до студента за вчинення адміністративного правопорушення за ст.173- 4ч.1КУпАП міру впливу у вигляді попередження.

shostka.info

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *