На Сумщині термінал «пригостив» перцем клієнтів банку?

загрузка...

Про це на своїй сторінці в Фесбуці написав керівник Сумського обласного відділення ВГО «Журналісти проти корупції» В’ячеслав Павленко.

«Від мешканців міста Шостки, що на Сумщині, стало відомо, що 16 листопада 2020 р., після 14:00 год., «вибухнув» термінал, який знаходився в приміщенні «ПриватБанку» в «Першій лінії» (ТЦ).

Одна жіночка вирішила скористатися послугами «ПриватБанку» в «Першій лінії». Підійшовши до терміналу, розташованого першим від входу зправа, вона почула звук, схожий на вибух, який донісся з цього терміналу, а також відразу відчула запах та дію перцевого газу на собі.

Окрім неї, в приміщенні біля терміналів перебувало близько 15 осіб, які були свідками вказаних подій.

Внаслідок дії перцевого газу люди змушені були терміново залишити приміщення «ПриватБанку» в «Першій лінії».

Була викликана поліція, яка встановила причину: системна помилка банкомата під час якої спрацювали система безпеки: сигналізація, хлопок і виділення перцевого газу.

Шановні громадяни! Яка ваша думка з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть важливі для суспільства» — написав В’ячеслав.

На Сумщині екоінспекція притягнула до відповідальності шосткинського таксиста

Наразі ми звернулися до ПриватБанку та чекаємо на підтвердження інформації і коментар.

Як повідомляють в Шосткинському відділі поліції, 16 листопада, в ТЦ «Перша лінія» стався неприємний інцидент. В результаті технічної помилки спрацювала система безпеки терміналу. Був розпилений газ.

За даними правоохоронців, ніхто не постраждав.

На изображении может находиться: текст

фото ілюстративне…

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *