На Сумщині у заповіднику «Деснянсько-Старогутський» затримали трьох браконьєрів

загрузка...

Коли серединобудські поліцейські отримали повідомлення, що вночі троє осіб  «Деснянсько-Старогутський»  сітками та електровудками ловлять рибу, вони разом з працівниками парку виїхали на місце події. І справді, в урочищі «Великі Боги» кілька місцевих жителів на човні займались браконьєрським промислом.

Чоловікам 44, 39 та 35-ть років, всі вони жителі навколишніх сіл. Правоохоронці вилучили у них дві сітки, електричну вудку, човен і 48 штук вже виловленої риби різних порід.

На изображении может находиться: на улице

За фактом незаконного лову біоресурсів в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 249 «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України.

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу або до трьох років обмеження волі або позбавлення волі на той самий строк.

На изображении может находиться: растение, на улице и природа

Окрім того, чоловікам належить відшкодувати завдані державі та навколишньому середовищу збитки, сплативши до державної скарбниці чималі кошти. Втім, останнє слово в цій справі залишається за судом.

За сексуальне насильство щодо неповнолітньої сумчанину загрожує до 7 років позбавлення волі

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *