На Сумщині з маршрутки ледь не випала дитина

Жителька Шостки Жанна Счастна живе у мікрорайоні Капсуль. Двоє її дітей щодня їздять у центр міста до школи. Учорашня поїздка міською маршруткою запам’ятається їй надовго. Як розповіла жінка, першою до громадського транспорту зайшла її донька, коли на першу сходинку ступив син, водій натис на газ і хлопець відлетів прямо на неї, пише —shostka.info

«Якби я не стояла позаду, мій син лежав би під задніми колесами. Між мною і водієм виникла словесна суперечка. Я була на емоціях, але й він не добирав слів, кричав на мене матом», – розповідає Жанна.

Конфлікт трапився на кінцевій зупинці біля магазину «Каравай» з водієм 14-ї маршрутки. Як додала жінка, у шосткинських водіїв особливе ставлення до школярів, бо платять за проїзд майже втричі менше, ніж дорослі. Її дітям доводиться деколи і по 40 хвилин чекати на маршрутку, коли повертаються зі школи додому. Деякі водії можуть не дати дитині решту.

«Я не кажу за всіх. Працюють у нашому місті і добросовісні люди. Моєму синові один водій планшет повернув, який той забув у маршрутці. Інший водіїв може безкоштовно возити дітей. Але, на жаль, у мене це вже не перший конфлікт з маршрутчиком. Колись і до міського голови ходила скаржитися на хамство перевізників», – говорить жінка.

Цього ж разу Жанна нікуди зі скаргами не зверталася, бо  не бачить у цьому сенсу.

А дарма, говорить начальниця управління економіки Дар’я Гребенюк. Вона порадила людям звернутися до міської ради з колективним зверненням. Говорить, для з’ясування подробиць конфлікту можна влаштувати переговори за участі всіх його сторін.

Перевізник же проблеми у ситуації, що виникла, не бачить. Стверджує, попередив на зупинці, що візьме тільки 4 людини, а набилася повна маршрутка, тому і став від’їжджати, бо пасажири його не слухали. Хлопець же, за його словами, не падав.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.